Халфът на Левски - Георги Миланов остана разочарован от равенството на

...

Георги Миланов: Вижда се, че имаме проблем в завършващата фаза

Халфът на Левски - Георги Миланов остана отчаян от равенството на " сините " с Черно море (0:0) в отсрочен дуел от четвъртия кръг на efbet Лига.

" Нашите мачове постоянно са извънредно тежки. Всички тимове играят на върха на опциите си против нас. Посредствено първо полувреме. Много по-добро второ. Доминираме постоянно през второто полувреме.

Вижда се, че имаме проблем в завършващата фаза. Това ни смъкна самочувствието, тъй като сме млад тим. Надиграваме всеки един тим, против който се изправяме.

Положението на Уелтон е малшанс. Ако вкара, мачът отива в радикално друга посока. Феновете виждат, че се опитваме да вкараме и да печелим. Поклон пред тях.

Нормално е тази серия да тежи. С футболисти от другите тимове си приказваме, че играем прекрасен футбол. Явно в България, с цел да печелиш, би трябвало да играеш противен футбол ", сподели Миланов.
 Станимир Стоилов: Имаме психическо напрежение